OTONOVA

İkinci El

Renault2 demek güven demektir. İlgilendiğiniz aracın geçmişini tüm detaylarıyla bilmemizi sağlayan, şeffaflık üzerine dayalı bir sistemle çalışıyoruz.

Biz Renault 2’de kontrolcüyüzdür. 2. el araç söz konusu olduğunda kafanızı kurcalayan sorular mutlaka olacaktır ama aracınızı bizden aldıysanız gözünüz arkada kalmaz. Çünkü bizim sorumluluğumuz satış anında bitmez. Siz aracınızı güle güle sürün, biz sattığımız aracı 2.000 km veya 1 ay sonra ücretsiz kontrol ederiz. İçiniz rahat olsun, Renault 2 ile yolunuza güvenle devam edersiniz.

Aracınızı nasıl alırdınız?

Eskiden ikinci el araç almak hem çok zahmetli, hem de riskli bir işti. İstediğiniz aracı bulmak için oto pazarlarını gezmeniz, tanıdıklarınıza haber vermeniz, uzun bir arama yapmanız gerekirdi. Bu kadar da değil! Bulduğunuz aracın ne durumda olduğunu öğrenmek için ya tanıdık bir ustaya danışmanız, ya bir bilene sormanız, ya da aldığınız kişilerin sözüne güvenmeniz gerekirdi. Ama devir değişti. Çünkü artık Renault 2 var.

Renault güvencesiyle aracınız hazır, içiniz rahat.

Renault 2, ikinci el anlayışını değiştirecek yeni bir model sunuyor. Renault 2 ile ikinci el otomobil faaliyetine, yeni otomobil satışının kalite standartları geliyor!

Neden Biz?

Konusunda uzman ve deneyimli ikinci el araç ekibimize 0216 499 6868 numaralı telefonumuzdan ulaşabilir, Satışta olan araçları ikinci el sitemizden inceleyebilirsiniz.