Logan MCV

Logan MCV

Logan MCV

Modern çizgili yeni tasarım, geniş iç mekan, ilk bakışta fark edilen sağlamlık… Logan MCV hoşunuza giden her şeye sahip!

Tasarım

Gönülleri fetheden bir tarz

Dacia Logan MCV - Modern ve dinamik hatlar

Modern ve dinamik hatlar

Logan MCV yeni tasarımıyla ön plana çıkıyor. Ön sis farları ve çelik jantlar*, daha iddialı ön yüzü, tavan barları ve yan kapı çıtaları ile dinamik ve modern bir hava sunuyor. *Stil paketi (O): Ön sis farları ve çelik jantlar

Dacia Logan MCV - Yeni far tasarımı

Yeni far tasarımı

Yeniden tasarlanan far ve stop lambalarıyla Logan MCV iddialı tarzını sergiliyor.

Dacia Logan MCV - Yeni stil paketi

Yeni stil paketiyle stilinize stil katın

Yeni 15″ alüminyum jantlar ve ön sis farları ile tarzınızı tamamlayın.

*Stil paketi (O): Ön sis farları ve çelik jantlar

İç tasarım

Rahatınıza bakın

Dacia Logan MCV - İç tasarım

Herkese ve her şeye yer var!

Dacia Logan MCV istediğiniz şeyleri, her yere kolayca taşımanız için ideal alanı sunar. Son derece konforlu beş koltuğunda ailece rahat bir şekilde seyahat edebilirsiniz ve modüler tasarımı hayatınızı kolaylaştırır. Katlanabilen (1/3-2/3) arka koltuğu uzun ve hacimli yükleri taşımanıza ve bagajı ihtiyaçlarınıza göre düzenlemenize olanak sağlar.

Dacia Logan MCV - Bagaj görseli

Her türlü ihtiyacınız için son derece geniş bir bagaj

Geniş bagajıyla Logan MCV tüm etkinliklerinizde size eşlik edecek şekilde ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir. Kabinde çeşitli saklama alanları bulunur: ön yolcu koltuğunun yanında yeni bir telefon cebi, ön ve arkada bardak tutucular, torpido gözü, önde ve arkada geniş kapı gözleri, harita cepleri. Ön ve arka koltuklarda herkesin seyahatte ihtiyaç duyduğu kendi eşyalarını yerleştirebileceği eşya gözleri bulunur.

Seçkin iç tasarım

Logan MCV’de yerinizi alın. Konforun ve sürüş keyfinin tadını çıkarın. Yeni orta ön panel, yeni dört kollu direksiyon, yeni havalandırma ızgaraları ve krom çerçeve göstergeleri ile sizi cezbedecek.

Teknoloji

Multimedya

Dacia Media Nav navigasyon ve multimedya sistemi

Dacia Media Nav multimedya sistemiyle, 7 inç dokunmatik ekranı kullanarak navigasyon, radyo, kulaklık, USB girişleri ve Bluetooth® telefon gibi farklı işlevleri kullanabilirsiniz.

Dacia Logan MCV - Multimedya sistemi
Dacia Logan MCV - Radyo

Radyo

Ön panelde geniş ekranlı radyo, Bluetooth® telefon bağlantısı, kulaklık ve USB girişlerini direksiyondaki kumanda sayesinde kolayca yönetebilirsiniz.

Güvenlik

Güven içinde yolculuk edin

Dacia Logan MCV - Yolcu güvenliği

Yolcu güvenliği

Üç yıl veya 100.000 km garantili Yeni LOGAN MCV sizin ve yolcularınızın güvenliği için çok donanımlı: Güçlendirilmiş araç gövdesi, sürücü ve yolcu hava yastıkları, arka koltuklarda çocuk koltukları için Isofix sabitleme sistemi ve yüksekliği ayarlanabilen koltuk başlıkları.

Dacia Logan MCV - Yokuş kalkış destek sistemi

Yokuş kalkış destek sistemi

Tam güvenlik ve sükunet için yokuş kalkış destek sistemi, yokuşta kalkarken rahat hareket etmeniz için fren basıncı birkaç saniye için korunur.

Dacia Logan MCV - Sürüş dstek sistemleri

Sürüş destek sistemleri

LOGAN MCV, anti-blokaj fren sistemi (ABS), acil fren destek sistemi (AFU), elektronik denge programı (ESP), elektronik patinaj önleme sistemi (ASR) ve yokuş kalkış destek sistemi (HSA) ile donatıldı.

*Gösterilen Dacia Logan MCV modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.