DACIA SATIŞ SONRASI KAMPANYALARI

Satış sonrası hizmeti almak için güncel fırsat ve kampanyalarımızı inceleyin.

satis-sonrasi-haziran-2022-Dacia-0-3-yas-01
0-3 YAŞ DACIA’NIZIN

TÜM BAKIM VE MEKANİK ONARIMLAR İLE AKSESUARLARINDA %20 İNDİRİM

  • CONTINENTAL VE MICHELIN MARKA LASTİKLERDE 1.040 TL’YE VARAN SERVİS AVANTAJI
  • YAPI KREDİ WORLD’E ÖZEL 12 AYA VARAN TAKSİT FIRSATI

%20 indirim, 23 Mayıs – 2 Temmuz 2022 tarihleri arasında bakım ve mekanik onarımlarda,  Dacia Fix Paketlerinde ve Castrol motor yağlarında geçerlidir.4 adet lastik alımında; Michelin marka 15’’ ölçüde 640 TL, 16’’ ölçüde 780 TL, 17’’ ölçüde 1.040 TL, Continental markada 260 TL, Barum ve Matador markada 130TL tutarında servis indirimi uygulanacaktır. Michelin marka kış lastikleri indirime dahil değildir. Yapı Kredi World ile yapılacak 3-8 taksitli işlemlerde ilave 4 taksit sunulacaktır.Uygulamaya katılan Dacia Yetkili Servislerinde “Kapında Vale” ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti sunulmaktadır. Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Servislerine ve dacia.com.tr’ye başvurabilirsiniz. MAİS A.Ş., kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

satis-sonrasi-haziran-2022-Dacia-4-yas-uzeri-01
4 YAŞ VE ÜZERİ DACIA’NIZIN

BAKIM VE MEKANİK, ONARIM İŞÇİLİKLERİNDE %30, YEDEK PARÇA VE MOTOR YAĞLARINDA %20 VE ÜZERİ AVANTAJLI FİYATLARM

  • CONTINENTAL VE MICHELIN MARKA LASTİKLERDE 1.040 TL’YE VARAN SERVİS AVANTAJI
  • YAPI KREDİ WORLD’E ÖZEL 12 AYA VARAN TAKSİT FIRSATI

%20’den başlayan indirimli fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, 4 yaş ve üzerindeki tüm Dacia araçların bakım ve mekanik onarımlarında, 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir. Bu teklif, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Uygulamaya katılan Dacia Yetkili Servislerinde “Kapında Vale” ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti sunulmaktadır. Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Servislerine ve dacia.com.tr’ye başvurabilirsiniz. MAİS A.Ş., kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

tr-dacia-satis-sonrasi-Mart-2022-Dacia-3-yas-00822
4 YAŞ VE ÜZERİ DACIA’NIZIN

BAKIM VE MEKANİK ONARIM İŞÇİLİKLERİNDE %30, YEDEK PARÇA VE MOTOR YAĞLARINDA %20 VE ÜZERİ AVANTAJLI FİYATLAR

%20’den başlayan indirimli fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, 4 yaş ve üzerindeki tüm Dacia araçların bakım ve mekanik onarımlarında, 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir. Bu teklif, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Uygulamaya katılan Dacia Yetkili Servislerinde “Kapında Vale” ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti sunulmaktadır. Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Servislerine  başvurabilirsiniz. MAİS A.Ş., kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Gösterilen Dacia modelleri temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.