DACIA SATIŞ SONRASI KAMPANYALARI

Satış sonrası hizmeti almak için güncel fırsat ve kampanyalarımızı inceleyin.

dacia-port-100122

DACIA PORT

  • Akü, silecek ve multimedyada %20 indirim
  • Online randevu alındığında; Lufian.com’dan ek %10 indirim

Kampanya 10  Ocak – 26 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerlidir. %20 indirim, Dacia Port uygulaması yükleyen ve aracını ekleyen müşterilerin akü, silecek ve multimedya fix paket alımlarında geçerlidir. Lufian’dan ek %10 indirim fırsatından, 26 Şubat’a kadar web sitesi ya da Port uygulaması üzerinden online randevu alarak aracını yetkili servislere getirenler yararlanabilecektir. Port aplikasyonu üzerinden bildirilecek tek seferlik indirim kodları stoklarla sınırlı olup yalnızca Lufian.com sitesinden yapılacak alışverişlerde kullanılabilir ve farklı kampanyalarla birleştirilemez. Lufian indiriminden faydalanmak için, kampanya kodu alışveriş sepetindeki “İndirim Kuponu” alanına giriş yapılarak, “Uygula” butonuna basılmalıdır. Siparişler için Lufian.com web sitesinde yer alan “Teslimat Şartları” geçerlidir.

Katılımcı Dacia yetkili servislerinde “Kapında Vale” ve “Ücretsiz Dezenfeksiyon” hizmeti sunulmaktadır. Kampanya avantajları, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz. Lufian ve MAİS A.Ş. kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

dacia-satis-sonrasi-0-4-yas-uzeri-040122

4 YAŞ VE ÜZERİ DACIA’NIZIN BAKIM & MEKANİK ONARIM İŞÇİLİKLERİNDE %30 İNDİRİM

YEDEK PARÇA VE MOTOR YAĞLARINDA %20 VE ÜZERİ AVANTAJLI FİYATLAR

%20’den başlayan indirimli fiyatlar ve %30 işçilik indirimi, 4 yaş ve üzerindeki tüm Dacia araçların bakım ve mekanik onarımlarında, 31.12.2022 tarihine kadar geçerlidir. 

Bu teklif, katılımcı Dacia Yetkili Servislerinde geçerlidir. Uygulamaya katılan Dacia Yetkili Servislerinde “Kapında Vale” ve ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti sunulmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Dacia Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz. MAİS A.Ş., kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

*Gösterilen Dacia modelleri temsilidir, modeller üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.