YENİ DACIA SANDERO

DİNAMİK TASARIMLI ŞEHİR OTOMOBİLİ

Sağlam yapısı ve Y şeklindeki ön ışık imzalı LED farlarla vurgulanmış yeni ön yüz stiliyle Yeni Sandero tasarımı baştan aşağı yenilendi.

Segmentinde en geniş iç hacimlerinden birine sahip olan Yeni Sandero, geniş bagaj hacmi ve eşya gözleriyle bunu destekleyerek günlük yaşamınıza adapte olur ve yolculuklarınızın çok daha keyifli geçmesini sağlar.

KABİN DENEYİMİ

KONFORLU VE TEKNOLOJİK İÇ MEKAN

KONFOR

dacia-sandero-konfor-1

Modern iç tasarım

Orta konsolda gruplandırılmış ana kontrol tuşları çok daha ergonomik kullanım sağlarken, modern bir görünüm kazandırıyor.
dacia-sandero-konfor-2

Yüksekliği ve derinliği ayarlanabilen direksiyon

Direksiyonun yüksekliğini ve derinliğini hızla ayarlamanıza olanak tanıyarak en uygun sürüş pozisyonunu kolayca bulmanızı sağlar.
dacia-sandero-konfor-3

Otomatik klima

Otomatik klima, ısı ayarlarını yönetmenize ve yolculuğunuz boyunca optimum konfor sağlanmasına olanak tanır.

İÇ MEKAN

dacia-sandero-ic-mekan-1

Konforlu yolcu bölümü

Önde daha geniş omuz açıklığı ve arkada daha uzun diz mesafesiyle, yolcularınız Yeni Sandero kabininde tam bir konfor içinde seyahat edecek.
dacia-sandero-ic-mekan-2

Eşya saklama alanları

Telefon, anahtarlar, gözlük, cüzdan… Yeni Sandero orta konsolundaki geniş saklama bölmeleriyle günlük kullandığınız eşyalar parmaklarınızın ucunda.
dacia-sandero-ic-mekan-3

Geniş bagaj hacmi

Yanınıza kaç valiz alacağınızı dert etmenize artık gerek kalmadı! Geniş bagaj hacmi sayesinde kaygılanmadan seyahat edin.

TEKNOLOJİ

dacia-sandero-ic-mekan-1

Elektrik takviyeli direksiyon

Elektrik takviyeli direksiyon sayesinde kolay manevra yaparak daha konforlu bir sürüş deneyimi yaşayın.
dacia-sandero-ic-mekan-2

LED farlar

Hava mı kararıyor? Yeni Sandero’nun LED kısa farları otomatik olarak açılır ve hem gündüz hem de gece daha iyi görüş sağlar. Otomatik yağmur sensorü de görüşü iyileştirirken sürüş konforunu arttırır.
dacia-sandero-ic-mekan-3

Eller Serbest Dacia Kart Sistemi

Araba anahtarlarını bulmak için ceplerinizi karıştırmaya son! Bu sistem sayesinde aracınızın kilidini rahatlıkla açabilir ve kapatabilirsiniz.

MULTİMEDYA

MODERN TEKNOLOJİ

dacia-sandero-ic-mekan-1

Media Nav*

Kablosuz telefon yansıtma özelliğiyle gözlerinizi yoldan ayırmayın ve aradığınız tüm bilgileri geniş 8″ ekranda bulun. Telefon, radyo, GPS navigasyon, multimedya ve daha fazlası. Bluetooth® bağlantısı veya jak ve USB girişleriyle telefonunuzu kolayca bağlayın. Altı entegre hoparlörün ses kalitesiyle kulaklarınız bayram edecek.

* Apple CarPlay™ ile uyumludur.
dacia-sandero-ic-mekan-2

Media Display*

Apple CarPlay uyumlu Media Display sistemiyle telefonunuzu 8″ multimedya ekranına yansıtarak telefon, radyo, navigasyon, multimedya özelliklerini kullanabilirsiniz. Bluetooth bağlantısı ve USB girişleriyle telefonunuzu kolayca bağlayın.

dacia-sandero-ic-mekan-3

Media Control

Radyo, Bluetooth® telefon bağlantısı ve entegre 3,5″ sürücü ekranıyla Media Control Sistemi direksiyondan ses sistemini kontrol etmenize olanak tanır. Daha kullanıcı dostu bir kabin deneyimi için, Dacia Media Control uygulamasıyla favori navigasyon sisteminize telefonunuzdan kolayca erişebilir ve ekranda radyo arayüzünü görüntüleyebilirsiniz. 2 hoparlör ön kapılara monte edilmiştir.

SÜRÜŞ DESTEK SİSTEMLERİ

HER ŞEY SİZİN İÇİN

dacia-sandero-ic-mekan-1
Kör nokta uyarı sistemi
dacia-sandero-ic-mekan-1
Elektrikli park freni
dacia-sandero-ic-mekan-2

Ön ve arka park yardımı ve geri görüş kamerası

dacia-sandero-ic-mekan-2

Hız ayar ve sınırlayıcı (Cruise Control)

dacia-sandero-ic-mekan-3
Yokuşta kalkış destek sistemi
dacia-sandero-ic-mekan-2

E-call (otomatik acil durum çağrısı)

*Gösterilen Yeni Dacia Sandero modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.