Yeni Renault CLIO

Yeni Renault CLIO

BENZER5İZ

Yeni Renault CLIO

BENZER5İZ

Yeni Renault CLIO

BENZER5İZ

Yeni CLIO

Yeni CLIO’yu seçmek için 3 neden

renault-yeni-clio-goz-alici-tasarim

Göz alıcı tasarım

Yeni CLIO, dinamik hatları ve dikkat çeken detaylarıyla daha ilk bakışta sizi cezbediyor. C şeklindeki Renault imzalı gündüz farları, Pure Vision Full LED farlar, dikkat çeken krom detaylarla hiç olmadığı kadar şık.

renault-yeni-clio-teknolojik-devrim

Teknolojik devrim

Üstün teknolojik donanımlara sahip Yeni CLIO, sizi kendine hayran bırakacak. Sürücü odaklı yeni kokpitte, kişiselleştirilebilir Multi-Sense sürüş deneyim teknolojisi, 9.3 inç boyutuyla dikkat çeken dikey tablet ekran, kişiselleştirilebilir sürücü ekranı ile adeta üst segment keyfi yaşayacaksınız.

Yeni Renault Clio -  Renault EASY LINK

Renault EASY LINK

Yeni CLIO ile birlikte eksiksiz bir multimedya sistemi sunuluyor. EASY LINK ile yüksek çözünürlüklü ve kullanımı oldukça kolay olan 7 ve 9,3 inç dikey tablet ekrana sahip olabilir, iç ambiyansınızı kişiselleştirebilir ve sürüşe yardımcı destek sistemlerini devreye alabilirsiniz.

Dikkat çekici stiliyle gözler hep onun üzerinde

Beklediğinize değdi

Kendine özgü çizgisi, dinamik dış tasarımı ile tamamen yenilenen CLIO kendine hayran bırakacak. C şeklindeki Renault imzalı gündüz farları, Pure Vision Full LED farlar, zengin motor seçenekleri ve farklı donanım paketleriyle tüm ihtiyaçlara hitap eden geniş bir yelpazeye sahip.

renault-clio-overview-009
Yeni CLIO

R.S. Line

Renault Sport’un R.S. Line logosu, Yeni CLIO’nun şık ve sportif karakterini vurguluyor.

… Yeni CLIO, içinde daha fazlasına sahip…

Etkisi altında kalacaksınız

Yeni CLIO’nun teknolojik donanımları ve yüksek kaliteli malzemelere sahip iç tasarımı ile üst segment deneyimi yaşayacaksınız. Sürücü odaklı akıllı kokpiti ve yenilenen konforlu koltuklarıyla keyifli bir sürüş deneyiminin tadını çıkarın. Ayrıca kişiselleştirilebilir Multi-sense sürüş deneyim teknolojisi ile modunuza göre yeni CLIO’nuzun iç ambiyansını ve sürüş dinamiklerini değiştirebilirsiniz.

Dikkat çeken tasarım ve sürüş deneyimi…

Yeni CLIO’da konforlu bir sürüş deneyimi için her detay özenle ve kaliteli malzemeler ile tasarlandı. Ayrıca sürücü odaklı akıllı kokpitte yer alan teknolojiler sayesinde sürüş deneyiminizi kişiselleştirebilirsiniz.

Yeni Renault Clio - Göz alıcı tasarım

7" kişiselleştirilebilir sürücü ekranı

Yeni Clio’da sürücü ekranınızı zevkinize göre kişiselleştirebilir ve görmek istediğiniz sürüş bilgilerini ekranınıza yansıtabilirsiniz.

Yeni Renault Clio -  Teknolojik devrim

Multi-Sense sürüş deneyim teknolojisi

Sınıfında ilk olarak sunulan bu teknoloji ile yeni CLIO’yu modunuza göre kişiselleştirebilirsiniz; Sport, Eco ve My Sense sürüş modlarından birini seçerek sürüş dinamiklerini değiştirebilir, 8 farklı renkte olan iç ambiyans aydınlatmalarından birini seçebilirsiniz.

Yeni Renault Clio -  Renault EASY LINK

Eller Serbest Renault Card Sistemi

Akıllı Renault Card’ınız çantanızda veya cebinizdeyken bile kolaylıkla CLIO’nuzun kapılarını açıp, motorunuzu çalıştırabilirsiniz. CLIO’nuz, ona yaklaştığınızda C şeklindeki farlarını yakarak ve yan aynalarını açarak sizi karşılar.

Yeni Renault Clio - Göz alıcı tasarım

Elektrikli park freni

Sınıfında ilk olarak sunulan elektrikli park freni durduğunuzda otomatik olarak etkinleşir, hareket etmeye başladığınızda ise devreden çıkar. Ayrıca kompakt tasarımı sayesinde CLIO’nuzda ek saklama alanları sunulmaktadır.

Yeni Renault Clio -  Teknolojik devrim

Geniş bagaj hacmi

Yeni CLIO 391 L ile sınıfının en büyük bagaj hacmine sahiptir. Düz formadaki bagaj açıklığı sayesinde eşya yükleme de çok daha kolaydır. Üstelik arka koltuklar katlandığında daha geniş bir yükleme hacmi de elde edilebilmektedir.

Tasarım detaylarıyla kişiselleştirin…

Yeni CLIO’nuzun görünümünü daha da dikkat çekici hale getirmek için zevkinize uygun şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

Yeni Renault Clio - Göz alıcı tasarım

Kapı altı aydınlatması

Artık zayıf aydınlatmalı park alanlarında vakit kaybetmenize gerek yok! Yeni CLIO’nuza yaklaştığınızda, LED ortam aydınlatmasının yanı sıra kısa farların otomatik olarak devreye girmesi sayesinde aracınızı kolayca tanıyabileceksiniz.

Yeni Renault Clio -  Teknolojik devrim

Köpekbalığı anten

Mükemmel şekilde entegre olabilen bu anten ile yeni CLIO modelinize sportif bir ekleme yapın.

Yeni Renault Clio -  Renault EASY LINK

Kapı eşikleri

Kapı eşikleri iç ambiyans deneyimini arttırır ve bir yandan da kapılarınızın alt kısmını korur.

Dijital Satış Danışmanı

Renault Dijital Satış Danışmanı
Aracınızın değerini öğrenip, hızlı kredi başvurusu yapmak için linke tıklayın.

Yeni Renault CLIO ‘yla bir tur atmaya var mısınız?

*Gösterilen Yeni Renault CLIO modeli temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.